18006.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Bosznia és Herczegovina. Bp., 1901, Magyar Királyi Államnyomda, XII+512 p. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, minimális kopás a borítón, laza kötés