18182.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül Klösz György udv. fényképészeti műintézete által. Szerk.: Sivó Mária. Klösz György és mások felvételeivel, Mesterházi Lajos előszavával. Bp., 1979, Corvina. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóval.