18051.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal és térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kis kopásnyomokkal.