18037.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Somogyvármegye Almanachja 1910. Ötödik évfolyam. Kaposvár, 1910., Részvénynyomda, 4+238+XXXVI (hirdetések) p.+2 t. Izgalmas korabeli reklámokkal. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kopott borítóval, két kijáró lappal.