Bücher: Religion

Zahl der Lose: 49

19025.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
19026.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
Bonaventura, S[anctus]: Vita beatissimi p[atris] Francisci Assissiatis. Alterius nimirum illius Angeli Apocaliptiei habentis signum Dei viui. Authore doctore serapahico --. Viennae [Bécs], 1652. Typis Cosmerovianis in Aula Coloniensi. [16] + 558 p. Szent Bonaventura, vagy Bagnoregiói Bonaventura (Bagnorea, 1221 - Lyon, 1274) himnuszköltő, teológiai író, a minorita (ferences) rend fő elöljárója, albanói érsek. Korabeli egészbőr-kötésben, sarkokon kopással. 9 cm
19027.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Sutter Pál: Exorcismus II. (Ördögüzés.) A sátán hatalma és működése két megszállott gyermekben. Ford.: Pogány Géza. Bp., 1939., Bagó Mihály, 83+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis hiánnyal.
19028.

Rufpreis:
5 000 HUF
Paul Johnson: A kereszténység története. Ford.: Makovecz Benjamin. Bp., 2005, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
19029.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I-IV,VI-VIII, XI-XVI. kötetei,közte 1 duplummal (III. kötet) összesen 14 kötete. Bp.,én., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, egy gerincen kis sérüléssel. + Prohászka Ottokár: Világosság a sötétségben. Bp., 1914.,Élet. Kiadói egészvászon-kötés.
19030.

Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I-IV,VI-VIII, XI-XVI. kötetei,közte 1 duplummal (III. kötet) összesen 14 kötete. Bp.,én., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, egy gerincen kis sérüléssel. + Prohászka Ottokár: Világosság a sötétségben. Bp., 1914.,"Élet". Kiadói egészvászon-kötés.

Rufpreis:
8 000 HUF
19031.

Rufpreis:
6 000 HUF
Christliche Unterweisungen auff alle Sonntag deß Jahrs. I.-II. köt egybekötve. München, 1725. Schaur, Aranyozott korabeli egészbőr kötésben festett lapszélekkel Jó állapotban
19032.

Rufpreis:
6 000 HUF
9
Der vor seinem Gott Bußfertig-erscheinende Sünder, wie er sich wenn er an Jesu Gnadentafel als ein würdiger Gast erscheinen will, so wohl zur Beichte, als zum Gebrauch des heiligen Abendmahls, vorbereiten soll, oder auserlesene Buß- Beicht- und Communionandachten, welche beygefüget Die sieben Bußpsalmen, nebst den Gott-geheiligten alltäglichen Morgen und Abendandachten, Zwickau 1730 Höfer. 1 t rézmetszetű díszcímlap, + 270 + (2)p. Korabeli, kissé sérült egészbőr kötésben
19033.

Rufpreis:
6 000 HUF
Keresztyén Catechismus, Az-az: A Keresztényi Hitnek Ágazatira Kérdések és Feleletek által való rövid tanitás... Debrecenben, 1830. Tóth Ferentz. 336p. Korabeli, kissé kopott egészbőr kötésben Ritka!
19034.

Keresztyén Catechismus, Az-az: A' Keresztényi Hitnek Ágazatira Kérdések és Feleletek által való rövid tanitás... Debrecenben, 1830. Tóth Ferentz. 336p. Korabeli, kissé kopott egészbőr kötésben Ritka!

Rufpreis:
5 000 HUF
Újszövetségi Szentírás 1-2. köt. A Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. Bp.,(1927-1928.),Szent István-Társulat. A borítón Akantisz Viktor festőművész bibliai tárgyú képével. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, de alapvetően jó állapotban.
19035.

Rufpreis:
5 000 HUF
23
P. Király (Kőnig) Kelemen: Hitlerizmus és kereszténység. A németországi evangélikus hitvalló egyház harca a nemzeti szocializmussal. Bp., 1946, Ferences Missziók Országos Központja. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
19036.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF