Michael Faulhaber: Zsidóság, kereszténység, germánság. A müncheni Szent Mihály-templomban mondott ádventi beszédek. Bp.,1934, Káldor. 1-5 ezer. Későbbi félvászon-kötés, javított gerinccel, címlapon régi intézményi címkével, helyenként javított kötéssel, néhány kevés lap kissé foltos.
Grundfötter, Bernhard Heinrich: Anleitung zur christlichen Vollkommenheit, insbesondere nach der Lehre des heiligen Kirchenlehrers Thomas von Aquin. Regensburg, 1891, Verlags-Anstalt vorm G. J. Manz, XXVIII+625+(3) p. Német nyelven. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé foltos gerinccel, belül jó állapotban.
Officium Majoris Hebdomadae et Octavae Paschae a dominica in palmis usque ad sabbatum in albis cum cantu juxta ordinem breviarii, missalis et pontificalis romani. Editio typica Vaticana. Romae, 1923, Typis Polyglottis Vaticanis. Latin nyelven. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, intézményi bélyegzéssel.