18955.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Kelemen Béla: Magyar és német kézi szótár tekintettel a két nyelv szólásaira. I-II. köt. I. köt.: Német-magyar rész, II. köt.: Magyar-német rész. Szerk.: - -. Bp.,én., Athenaeum. Magyar és német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.