18225.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve II. kötet. Szerk.: Pálfy György. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza, sérült kötéssel, megviselt állapotban.