18226.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Kereszty Alfonz: Élettan, sportélettan. Bp.,1967, Sport. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel. Megjelent 1450 példányban.