Boros Sándor-Lindner László: Magyar sakkfeladvány antológia.
A magyar feladványszerzésre vonatkozó adatok és legszebb magyar feladványok gyűjteménye. Szerk.: - -. [Kecskemét], 1939. Magyar Sakkvilág, 217+3 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval, a 16-17. oldal között a kötés sérült. Ritka!
Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta: - - . Bp., 1941, szerzői kiadás (Stádium Rt.-ny.), 108 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés,
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése. 1875-1896. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró folttal a hátsó borítón. + 1924 Budapesti (Budai) Torna-Egylet prospektusa, 3 sztl. lev.
Földessy János: A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége 1897 - 1901 - 1925. Bp., 1926, MLSZ. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, néhány kijáró lappal, valamint javított, sérült, kissé foltos lapokkal. Rossz állapotban!
Pap Jakab: A billiárdjáték kézikönyve. Függelékül: a játék nemzetközi szabályai és a bíráskodás nemzetközi szabályai. Bp.,én.,Delta. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
Dorogi László: A küzdelem igazsága. Zsivótzky, az évszázad magyar atlétája. Bp., 2000, Print City. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb saroktöréssel. A szerző által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Peterdi Pál - Ardai Aladár: Ez történet Tokióban. Bp., 1964, Sport. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
Peterdi Pál - Szántó György - Szombathy István: A sport csillagai. Bp., 1963, Sport. Első kiadás. Szepes Béla rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.