Bücher: Technik

Zahl der Lose: 22

Jordán Károly: Bognár kisipar. Bp., 1959, KIOSZ Országos Központ. 381 p. Kiadói papírkötés, gerinc tetején apró sérüléssel, első néhány lap alsó sarka kissé foltos. Megjelent 1650 példányban.
18980.

Rufpreis:
8 000 HUF
18981.

Rufpreis:
2 000 HUF
Balogh Beatrix: Várépítés, várjátékok. Játékos Könyvek. Bp., [1982], Népművelési Propaganda Iroda, 63 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és lapszélekkel.
18982.

Rufpreis:
1 400 HUF
Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Átdolgozták: Pogány Béla és Pöschl Imre. Bp., 1927, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+664 p. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, helyenként foltokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
18983.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
18984.

Rufpreis:
4 000 HUF
9 db kötéssel, horgolással kapcsolatos könyv
18985.

Rufpreis:
3 000 HUF
Mokk László: Helyszíni előregyártás. Bp., Műszaki, 1961. Foltos kiadói félvászon kötés, sérült és foltos kiadói papír védőborítóban.
18986.

Rufpreis:
2 400 HUF
Kovács György: Közlekedésépítőipari anyagtan. Bp., [1961], Műszaki Könyvkiadó, 375 p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, a gerincen kisebb hiánnyal, néhány kis lapszéli sérüléssel. Megjelent 1260 példányban.
18987.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Gárdonyi Jenő - Dávid János - Monostori Gusztáv: Villamos hálózatok. Bp., 1948., Stephaneum. Kiadói papírkötés, a borító széleken és a gerinc alján kis szakadásokkal, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel.
18988.

Rufpreis:
2 000 HUF
Lupták Ernő: Lakatosok könyve. Bp., 1964, Táncsics. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé koszos borítóval, volt könyvtári példány.
18989.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Győri György - Szabó László: A budapesti MÁVAG története. Bp., 1953, Népszava, 198+(2) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, sérült borítóval, ázásnyomokkal, helyenként kissé sérült lapokkal. Megjelent 3080 példányban.
18990.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
18991.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF