12647.
454. Gelaufene Fernauktion
Fotoapparaten, Kameras, Zubehör
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Meyer-Optik Görlitz Telemegor 1:4.5 / 300 (300 mm f/4.5) nagyméretű fényképezőgép objektív, a lencsén minimális kopottsággal, külső kopásnyomokkal, h: 25,5 cm. Bőr tokban.