Stich

Zahl der Lose: 54

Életképek. 3 db acélmetszet, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 18x25 cm körüli méretekben
10927.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Vitorlások a viharban. Acélmetszet, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 17,5x25,5 cm
10928.

Rufpreis:
2 400 HUF
10929.

Rufpreis:
3 000 HUF
Cca. 1840. F. Clerici: Gesu Cristo coronato di spine. Rézmetszet, papír. Ázási nyomokkal. 22x25 cm
10930.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ephraim Moses Lilien (1874-1925) után, Robert Aust metszése: Cilla, 1905-10 körül. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Sérült. 24×19,5 cm
10931.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nicolas Poussin (1594-1665), metszette Fischer V: Cecilia Metella síremléke. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Ny. Kargl F., Bécsben. Üvegezett fakeretben, 29x24 cm
10932.

Rufpreis:
2 400 HUF
Visszatérés a piacról (retour du marché). Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten. XIX. sz. 19,5x24 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10933.

Rufpreis:
2 400 HUF
Nürnberg, kút (Der schöne Brunnen). Színes acélmetszet, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 19x14 cm
10934.

Rufpreis:
2 000 HUF
1891 Hölgyek elegáns ruhában és napernyőkkel, a Budapesti Bazár divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 33x25 cm
10935.

1891 Hölgyek elegáns ruhában és napernyőkkel, a "Budapesti Bazár" divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 33x25 cm

Rufpreis:
2 400 HUF
1891 Két Hölgy elegáns ruhában enteriőrben, a Budapesti Bazár divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 33x25 cm
10936.

1891 Két Hölgy elegáns ruhában enteriőrben, a "Budapesti Bazár" divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 33x25 cm

Rufpreis:
2 400 HUF
1891 Három hölgy elegáns ruhában enteriőrben, a Budapesti Bazár divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 36x26 cm
10937.

1891 Három hölgy elegáns ruhában enteriőrben, a "Budapesti Bazár" divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 36x26 cm

Rufpreis:
2 400 HUF
1891 Hölgyek kalapokban, a Budapesti Bazár divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 36x25 cm
10938.

1891 Hölgyek kalapokban, a "Budapesti Bazár" divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 36x25 cm

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF