Stich Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3013217
10927
454
3200
Engravings
Életképek. 3 db acélmetszet, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 18x25 cm körüli méretekben
3013206
10928
454
Engravings
Vitorlások a viharban. Acélmetszet, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 17,5x25,5 cm 2749981
10929
454
Engravings
2766168
10930
454
Engravings
Cca. 1840. F. Clerici: Gesu Cristo coronato di spine. Rézmetszet, papír. Ázási nyomokkal. 22x25 cm
2830429
10931
454
Engravings
Ephraim Moses Lilien (1874-1925) után, Robert Aust metszése: Cilla, 1905-10 körül. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Sérült. 24×19,5 cm
3009793
10932
454
Engravings
Nicolas Poussin (1594-1665), metszette Fischer V: Cecilia Metella síremléke. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Ny. Kargl F., Bécsben. Üvegezett fakeretben, 29x24 cm
2933202
10933
454
Engravings
Visszatérés a piacról (retour du marché). Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten. XIX. sz. 19,5x24 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
3009808
10934
454
Engravings
Nürnberg, kút (Der schöne Brunnen). Színes acélmetszet, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 19x14 cm
3009838
10935
454
Engravings
1891 Hölgyek elegáns ruhában és napernyőkkel, a "Budapesti Bazár" divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 33x25 cm 3009839
10936
454
Engravings
1891 Két Hölgy elegáns ruhában enteriőrben, a "Budapesti Bazár" divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 33x25 cm 3010058
10937
454
Engravings
1891 Három hölgy elegáns ruhában enteriőrben, a "Budapesti Bazár" divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 36x26 cm
3010064
10938
454
Engravings
1891 Hölgyek kalapokban, a "Budapesti Bazár" divatkép melléklete. Színes rotációs fametszet, papír, olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 36x25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF