10911.
454. Gelaufene Fernauktion
Stich
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Aragóniai Katalin VIII. Henrik előtt. Színezett metszet, papír, jelzés nélkül, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 45x59,5 cm