10941.
454. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
C. Müller után, Albert Henry Payne (1812-1902) metszése: A mézeshetek után (nach den Flitterwochen), 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 18x13 cm