10910.
454. Gelaufene Fernauktion
Stich
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
George Morland (1763-1804) után, Edward Bell metszése és kiadása: Rókavadászat, 1800. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 52x62 cm