10949.
454. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
Hulme metszése: Jugdelluk könyéki táj fegyveresekkel (Afganisztán), 1850 körül. Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben, 31,5×42 cm