10944.
454. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Raffaello (1483-1520) után, Louis François Mariage (1785-1828) metszése: Három grácia. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 33×45 cm