10942.
454. Gelaufene Fernauktion
Stich
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Régi növényeket ábrázoló metszetek, régi XVII-XVIII. századi könyv lapjain, 8 lap, változó állapotban, részben sérült és foltos, 37x23,5 cm körüli méretben