10943.
454. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Robert Carrick (1829 k.-1904): Kandahar könyéki táj fegyveresekkel, 1850 körül. Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28×39 cm