10955.
454. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Victoria, angol királyi hercegnő portréja. Akvarellel színezett acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 17x12,5 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben.