Stich Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3025558
10915
454
Engravings
cca 1795-1810 Schmuzer, J. J.: Anatómiai ábrák, 2 db. Színezett rézmetszet, papír, az egyik jelzett a metszeten. Lapméret: 11x19 cm.
3025215
10916
454
3200
Engravings
Albert Henry Payne (1812-1902): Die Karthause, színezett rézmetszet, 24×17 cm
3031461
10917
454
Engravings
Lukács 37. Biblia illusztráció, rézmetszet 9x14 cm
3026493
10918
454
Engravings
Damaszkuszi Szent János (S. Ioanes Damascen), 1758. Rézmetszet, papír. Typis Academ. S. J. 11,5x7 cm. Üvegezett fakeretben.
2993813
10919
454
Engravings
Nicolaes Visscher II (1649-1702) - Nicolas Perelle (1631-1695): Regiunculae sorozat. Rézmetszet. 225x106 mm 2993815
10920
454
Engravings
Nicolaes Visscher II (1649-1702) - Nicolas Perelle (1631-1695): Regiunculae sorozat. Rézmetszet. 225x106 mm 2993782
10921
454
Engravings
Nicolaes Visscher II (1649-1702) - Nicolas Perelle (1631-1695): Regiunculae Amoenissimae. Rézmetszet. 225x106 mm 2993812
10922
454
Engravings
Nicolaes Visscher II (1649-1702) - Nicolas Perelle (1631-1695): Regiunculae sorozat. Rézmetszet. 225x106 mm 3030010
10923
454
Engravings
2 db I. Napóleont ábrázoló XIX. századi rézmetszet (császárrá koronázása, valamint angolok elleni tengeri ütközetben). Jelzettek a metszeten. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható méret: 14,5x11,5 cm, keret: 26x23 cm
2999377
10924
454
Engravings
1851 3 db biedermeier divatkép. Színezett fametszet. Üvegezett keretben 15x22 cm
3031488
10925
454
4200
Engravings
Joseph Bauer kőrajza egy dagerrotípia után: Peter v. (...) kitüntetésekkel dekorált katonatiszt portréja, 1850 körül. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Josef Stoufs, Bécs nyomása. Apró felületi sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 22,5x19 cm
2800878
10926
454
Engravings
Henri Duval Dampierre (1580-1620) generális, metszet, üvegezett fa keretben, 17,5×13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF