Valentine Green (1739-1813) metszése: Anne Conway angol filozófus portréja. Mezzotinto, papír, jelzett a metszeten, foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×39 cm.
Hermann Kanzler (1822-1888) német tábornok, a Pápai Állam hadseregének parancsnoka, Paris, Lemercier & Cie, litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos. 27x21 cm
Victoria, angol királyi hercegnő portréja. Akvarellel színezett acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 17x12,5 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben.