Antik Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2779492
12083
454
11000
Antique
Márvány íróasztali toll és tintatartó, réz díszítéssel, tolltartó laza 30x23 cm
2779152
12084
454
9500
Antique
Antik sétapálca dísz szegecsekkel, szaru fogantyúval, 84 cm
2815752
12085
454
11000
Antique
Ébenfekete sétapálca / túrabot, acél hegyes véggel, Fogantyú agancs, fonott fém gyűrűvel, tetején plasztikus levél-gyümölcsös fém rátéttel. h: 99 cm
2815717
12086
454
14000
Antique
Szeccesziós kétkarú ón gyertyatartó,korának megfelelő állapotban,ón patkó alakú talpon. 24 cm
2815732
12087
454
Antique
2841443
12088
454
Antique
Antik gyufatartós hamuzó.
Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:"H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm
2775522
12089
454
19000
Antique
2809787
12090
454
9500
Antique
Antik ezüstözött fém asztali kínálótál, kopásnyomokkal, m: 27 cm
2772351
12091
454
4800
Antique
Vintage Vöröskeresztes fa ládika, tartalommal, üvegcsék, inzulin, fecskendő, higanyos hőmérővel, stb 22x27 cm
2775663
12092
454
Antique
Ophir design fém asztali szett (hamuzó, gyufatartó, gyertyatartó, tálca), 4 db-os, jelzett, kopásokkal, d: 29,5 cm-ig, m: 25 cm-ig
2774363
12093
454
Antique
Asztali bronz és üveg antik tintatartó, zománcozott díszítéssel, kopott. d: 13 cm 2815737
12094
454
5500
Antique
Bonbonier, kerek üveg tálka,fém peremmel,festés nyomokkal,patinás fém tetővel, tető mozog rajta, nagyméretű gomb fogóval. Kopott. 12x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF