Antik Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2760301
12107
454
24000
Antique
Ébenfa feszület ezüst (Ag) betéttel, bőr lánccal, h: 4 cm
2896445
12108
454
3200
Antique
Dobozka.
8x9x3,5 cm
2780490
12109
454
Antique
3025801
12110
454
Antique
Régi szarvasjelenetes fém doboz, kopásnyomokkal, 17×12×4,5 cm
3027064
12111
454
Antique
Utazó imamalom. Tibet, XIX.-XX. sz., fa, papír, réz. H: 24 cm 3027079
12112
454
Antique
Nepál, XX. sz eleje, Utazó imamalom. Kopással, h: 25 cm
3027067
12113
454
Antique
XIX. sz., 3 darab fa nyomódúc, faragott fa, sérüléssel, h: 13-14 cm
3025916
12114
454
Antique
Cca 1950, Walter Bosse: Egér. Részben patinázott bronz, jelzés nélkül, m: 3,2 cm 3026139
12115
454
Antique
Mongol tűzszerszám ezüst szerelékkel 3028575
12116
454
Antique
Steinböck zománcozott fém ceruzatartó Jelzett 20 cm
3028680
12117
454
Antique
WMF cukorfogó, + nem jelzett teaszűrő 12x6 cm 3026044
12118
454
24000
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF