Antik Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3028688
12119
454
Antique
3025388
12120
454
Antique
Régi arab kis fadoboz, csont és réz díszítéssel, a tetején kézi festéssel. Kopott, 10,5x4,5 cm
3026015
12121
454
36000
Antique
Antik orosz utazó triptichon, bronz, jó állapotban, 14×35 cm
3026093
12122
454
Antique
Antik keményfedeles noteszborító, fa- és gyöngyházberakással díszítve, kissé sérült, 13,5x9 cm 2849361
12123
454
Antique
Régi réz ételmelegítő, fanyéllel, elektromos, nem működik, 1900 körül, m: 14 cm, d: 30 cm
2849357
12124
454
Antique
Öntöttvas vasaló talppal, sérült, m: 24,5 cm
2994930
12125
454
24000
Antique
Japán lakkozott fa kép gyöngyház berakással 60x40 cm
2979507
12126
454
Antique
cca 1900 Az Ősi erény c. szecessziós album egészvászon borítója, illusztrált mappája 40x30 cm
3013183
12127
454
9500
Antique
Színházi távcső, réz, bőr, jó állapotban, 9x11 cm
2993146
12128
454
Antique
Stilizált ördög, antik asztali olajmécses, fedél nélkül, jelzés nélkül, m: 7 cm 3029610
12129
454
15000
Antique
cca XIX. sz. török kereskedő pecsétnyomója vésett achát / Antique Turkish seal maker carved achat 15x22 mm 1928235
12130
454
Antique
Lakkozott fa festett ékszertartó kopásokkal, kissé hiányos réz veretekkel 16x21x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF