Antik Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3026683
12194
454
Antique
1975. id. Meleg Mihály türelemüveg kálváriajelenettel, m: 22,5 cm
3026688
12195
454
Antique
cca 1900 türelemüveg kálváriajelenettel, hutaüvegben, m:, 22 cm 3026716
12196
454
Antique
"1889 Rühzsírtartó" másolat, csont, fa, kopással, m: 11 cm 3026720
12197
454
Antique
1880 Rühzsírtartó másolat, csont, fa, kopással, m: 12 cm 3026757
12198
454
Antique
Ezüstözött réz asztalközép, hibátlan, csiszolt üvegbetéttel d: 27,5 cm 3027546
12199
454
30000
Antique
Merz Utzschneider und Fraunhofer München antik távcső, cca 1860-1880, fa betéttel, jó állapotban, bőr tokjában, h: 42 cm 3027554
12200
454
Antique
19. sz. vége, Antik nagyító, jó állapotban, h: 32 cm 3027561
12201
454
Antique
Puttó figurás asztali lámpa, műgyanta, búrával, kopással, m: cca 80 cm
3027568
12202
454
24000
Antique
India, XX. sz. második fele, Kis asztal. Elefánt figurális lábakkal, csont berakásos jelenetekkel, faragásokkal díszítve. Kopással, d: 49 cm, m: 45 cm egy láb visszacsavarozandó 3027575
12203
454
Antique
Marokkó, XX. sz. második fele, Kis asztal. Csont berakásokkal díszítve, két lába sérült. Kopással, 61x38 cm, m: 43 cm 3027580
12204
454
26000
Antique
Márvány posztamens, sérült, d: 21,5 cm, m: 75 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
3027614
12205
454
Antique
Blondel kerettel tükör, sérült, műgyanta 86x65 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF