Antik

Zahl der Lose: 293

Gépi szövésű iráni stílusú szőnyeg, jó állapotú, cca 200x300 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
12206.

Rufpreis:
5 000 HUF
Német asztali lámpa, fa, bronz, üveg. Állítható magasságú, kis kopással, m: 57 cm
12207.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Orosz ikonfestő, XIX. sz. második fele, Ikon, Istenanya a gyermek Jézussal, bal oldalt szent ábrázolásával. Fa, tojástempera. Sérülésekkel, 20x17 cm
12208.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Radha. Dél-India, XIX. sz, öntött bronz. Kopással, m: 17 cm.  ///  Radhát a lélek metaforájának tekintik, Krisna utáni vágyát teológiailag a spiritualitás és az isteni vágy szimbolikájaként értelmezik.
12209.

Radha. Dél-India, XIX. sz, öntött bronz. Kopással, m: 17 cm. /// "Radhát a lélek metaforájának tekintik, Krisna utáni vágyát teológiailag a spiritualitás és az isteni vágy szimbolikájaként értelmezik."

Rufpreis:
8 000 HUF
9
Phurba. Tibet, XIX. sz., faragott fa, kopással, h: 38 cm  ///  A phurba felépítése változatos, karóval, fogantyúval és három háromszög alakú pengével rendelkezik. A markolaton jellemzően Vajrak?laya arcai vagy más szent motívumok jelennek meg.
12210.

Phurba. Tibet, XIX. sz., faragott fa, kopással, h: 38 cm /// "A phurba felépítése változatos, karóval, fogantyúval és három háromszög alakú pengével rendelkezik. A markolaton jellemzően Vajrak?laya arcai vagy más szent motívumok jelennek meg."

Rufpreis:
6 000 HUF
11
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilincsekkel kulcs nélkül 11x17 cm
12211.

Rufpreis:
6 000 HUF
2 db éjjeli lámpa. Pierrot és Pierrette bronz figurákkal, márvány talapzaton. Össze kell szerelni őket. A figurák mérete 13 cm
12212.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Gallwitz Budapest, jelzett sétabot ezüst gyűrűvel. 85 cm Kopott
12213.

Rufpreis:
5 000 HUF
WMF art nouveau vadászmintás 3 részes dohányzó szett. Fém, bronz, jelzett. Hamuzó, gyufatartó, tálca. Domborított állatfej-mintákkal díszített, kopással, gyufatartó talpán kis sérüléssel, d: 27 cm, m: 9 cm
12214.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Argentor art nouveau alpakka kínáló. Pereménél áttört és téglalapsoros mintázattal, fogói pontsoros medaliont körbeölelő virágfüzérek. Jelzett, kopással, kis horpadásnyomokkal, 35x18,5x5 cm
12215.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
WMF art nouveau alpakka kínáló. Billenthető fogóval, lemezbe domborított növényi ornamentikával és darázzsal díszítve, növényformái helyenként plasztikusan kapcsolódnak a domborított mintákhoz. Gömblábakon áll, melyből egy hiányzik. Jelzett, kopással, 30,5x22 cm
12216.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Albert Köhler & Co. art nouveau kétfüles kínálótál. Ezüstözött alpakka, fodros peremű kínálómezőjében szecessziós motívumok. Gömb lábakon. Fülén jelzett. Kopással, 38x18,5 cm
12217.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF