Antik Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3028903
12230
454
26000
Antique
Antik csontra festett férfi portré 8x7 cm, csont elemekből épített keretben, 14x12 cm. Jó állapotban.
3026745
12231
454
Antique
Dömötör László (1914-1995) iparművész szüreti jelenetes plasztikus réz doboz 20x11 cm 3026324
12232
454
Antique
Plasztikus ón dísztál gazdag díszítéssel d: 32 cm 3026291
12233
454
Antique
Empress ezüstözött alpakka tálca. Jelzett, hibátlan d: 35 cm 2975413
12234
454
30000
Antique
Szarvasvadászat. Nagy méretű gobelin. Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 60x100 cm
2985420
12235
454
Antique
Antik vas rókacsapda, korának megfelelő állapotban, h: 30,5 cm
2824210
12236
454
60000
Antique
Keleti cloisonne madaras dísztányér pár, jelzés nélkül, felületén repedések, d: 39,5 cm 2926950
12237
454
14000
Antique
Japán öntöttvas füstölőtartó. Zománc mázzal. Figurális. 25 cm
2972689
12238
454
Antique
Sétabot. Csont nyéllel , rajta kis repedéssel 89 cm 2951825
12239
454
14000
Antique
Antik kínai kétfigurás bronz váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 16,5 cm 2824220
12240
454
24000
Antique
Antik gyertyatartó, 5 ágú, ezüstözött fém, sérült, m: 21,5 cm
2824133
12241
454
Antique
3 db antik fém tároló, kopásokkal, horpadásokkal, lyukakkal m: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF