Antik Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2990030
12242
454
Antique
Réz kottatartó, kopott, 20x16 cm
3030609
12243
454
Antique
Férfi portré (miniatűr). Akvarell, papír, applikáció, jelzés nélkül. XIX. sz. Üvegezett fakeretben. 13x9,5 cm 3014010
12244
454
60000
Antique
Pakisztáni bokhara szőnyeg. Nagy méretű, kézi szövésű, egy helyen javított, kis szakadással 210x310 cm 2973048
12245
454
Antique
íróasztali készlet. 3 darabos Márvány, réz, pecsétnyomó feje lejár. Tolltartó 24 cm
3028198
12246
454
Antique
Régi cseh marionettbábu, festett kerámia fejjel és végtagokkal, jelzett: M. Kasal Praha, kisebb felületi hibákkal, egyik keze sérült, m: 20 cm / Vintage Czech marionette string puppet, slightly damaged
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF