https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 293
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2795407
12023
454
0
10000
Antique
Andere Sammelgebiete
Macskás, cicás öntöttvas, harang, csengő, antikolt, 2 csavar hiányzik, 34,5x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2909028
12024
454
0
6000
Antique
Andere Sammelgebiete
Antik ezüstözött gyertyatartóból készült lámpa. Müködik 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2908748
12025
454
0
8000
Antique
Andere Sammelgebiete
Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Üvegezett fakeretben, 58×24 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2908754
12026
454
0
8000
Antique
Andere Sammelgebiete
Elegáns hölgy. Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 49×34 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2967052
12027
454
0
9000
Antique
Andere Sammelgebiete
Pávás ón szelence. Plasztikus páva díszítéssel. Kulcsos zárral. (kulcs nélkül) 9x7,5x4 cm Belül piros szövet borítással
Das Lot is nicht erreichbar
2769255
12028
454
0
6000
Antique
Andere Sammelgebiete
Lemezárugyár régi diavetítő, nem működik, kopásokkal, m: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824852
12029
454
0
2800
Antique
Andere Sammelgebiete
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824855
12030
454
0
2000
Antique
Andere Sammelgebiete
1977. 9. Malajziai tengeri játékok, Kuala Lumpur, ón tányér, karcokkal, kopásokkal, d: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824862
12031
454
0
1800
Antique
Andere Sammelgebiete
Réz váza kőberakásokkal, 1db kő hiány, kopásokkal, m: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824858
12032
454
0
2800
Antique
Andere Sammelgebiete
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824863
12033
454
0
1200
Antique
Andere Sammelgebiete
Keleti réz tálka, kopásokkal, d: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824847
12034
454
0
2800
Antique
Andere Sammelgebiete
Keleti masszív réz váza, kopásokkal, m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse