12217.
454. Gelaufene Fernauktion
Antik
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Albert Köhler & Co. art nouveau kétfüles kínálótál. Ezüstözött alpakka, fodros peremű kínálómezőjében szecessziós motívumok. Gömb lábakon. Fülén jelzett. Kopással, 38x18,5 cm