12152. 454. Gelaufene Fernauktion Antik
3 600 HUF
0 HUF
Antik ezüstözött alpakka tálca, fodros osztatú peremrésszel, stilizált virágfüzér mintával. Kopott, jelzett, 41x28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras