12108.
454. Gelaufene Fernauktion
Antik
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Dobozka. Antik asztali art deco stílusú lekerekített sarkú négyzetes fémdobozka, zsanéros gombos nyitású tető, kopott lakkozással, belső aranyozás nyomaival, négy golyó lábon, patinával, jelzés nélkül. 8x9x3,5 cm