12202.
454. Gelaufene Fernauktion
Antik
24 000 HUF
India, XX. sz. második fele, Kis asztal. Elefánt figurális lábakkal, csont berakásos jelenetekkel, faragásokkal díszítve. Kopással, d: 49 cm, m: 45 cm egy láb visszacsavarozandó