12092.
454. Gelaufene Fernauktion
Antik
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Ophir design fém asztali szett (hamuzó, gyufatartó, gyertyatartó, tálca), 4 db-os, jelzett, kopásokkal, d: 29,5 cm-ig, m: 25 cm-ig