12208. 454. Gelaufene Fernauktion Antik
48 000 HUF
0 HUF
Orosz ikonfestő, XIX. sz. második fele, Ikon, Istenanya a gyermek Jézussal, bal oldalt szent ábrázolásával. Fa, tojástempera. Sérülésekkel, 20x17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras