12148.
454. Gelaufene Fernauktion
Antik
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
cca 1910-1930 Benedict ezüstözött alpakka kínáló, a szecesszió és az art deco formavilágát sajátosan ötvöző díszítéssel. Jelzett, kopással, 26x26 cm