1954 A Foto c. fényképészeti folyóirat teljes első évfolyama egybekötve (I. évf. 1-6. sz., 1954. január-november). Fekete-fehér képekkel. Egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással. Megjelent 3000-4000 példányban.
1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapok és egyéb nyomtatványok, közte: MDP Központi vezetőségének nyilatkozata a magyar néphez. 1956. okt. 26., a budapesti szovjet katonai egységek 1. sz. parancsa 1956. nov. 6., Heti Műsor IX. évf. 41. sz., valamint 3 jegyzetlap.
1956 Forradalmi újságok, 7 db, vegyes állapotban, közte sérült, hiányos is + 2 db röplap: A Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetőségének nyilatkozata; ,,Nagy Imrében bizalmunk!", az Egyetemi Forradalmi Diákbizottság röplapja