1844 Szabó Imre (1814-1881): Egyházi szózat kisfaludi Kisfaludy Sándor táblabiró, magyar tudós társasági tiszteletbeli tag hamvai fölött Sümeghen, MDCCCXLIV-dik évi, december XIX-kén hirdette - - , a' veszprémi papnevelő intézet' al'gazgatója, zalamegyei és vecseszéki táblabiró. Veszprém, [1844], Jesztány Totth János, 8 p. Javított gerinccel, foltos.
1862-1863 La Semaine des enfants. Septiéme Volume. N. 314-365.
1. Octobre 1862 - 28. Mars 1863. Paris, 1862-1863, Ch. Lahure, 415+1 p. Rendkívül gazdag fametszetű szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, possessori és intézményi bélyegzésekkel, a 385/386. oldal hiányzik (362. szám címlapja.)
1884 Kecskemét, a kecskeméti Függetlenségi Párt politikai és közművelődési közlönye. XIII. komplett évfolyam, néhány lap sérült és kissé foltos, részben hiányos és részben javított. Számos, részben illusztrált reklámmal.
cca 1890-1910 2 db nagyméretű fénynyomat: "Szegény kis madár!", Divald Károly (Budapest-Eperjes) műterméből + "Szerelem vagy pénz", Kozmata Ferenc (Budapest). Jelzettek a nyomaton, lapméret: 41x29,5 cm
cca 1892 2 db kolera elleni tájékoztató: E. Kovách Aladár: A kolera. Bp., 1892, Dobrowsky és Franke, 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a hátsó borító levált. + Általános szabályok és óvintézkedések, melyeket kolerás időben nem szabad szem elől téveszteni. Táblázatos összeállítás. Kisebb szakadással, kihajtva: 34x33,5 cm
cca 1896 Die Professoren der medicinischen Facultäten von Oesterreich-Ungarn 15 db képes táblát tartalmazó mappa, a lapok alján 1892-1896 dátumozásokkal. Aranyozott egészvászon kötés, foltos Wien, Moritz Péries. 24x34 cm
cca 1895 György barátnak Erdély átadásakor Ferdinándhoz intézett levele. A magyar nemzet története (szerk.: Szilágyi Sándor) melléklete. Facsimile levél, a latin nyelvű szöveg gépelt átiratával és magyar nyelvű fordításával, 4 sztl. lev.