Drucksachen

Zahl der Lose: 328

1936 Magyar Történelmi Pillanatképek, kiadja: Szent István Cikóriagyár, hiányos, sérült
16256.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1936-1945 Deutsche Lufthansa náci poszter. Ofszet, papír, szign.: Ullmann. Egyik sarkán kis törésnyomokkal, 29x20 cm
16257.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,18
31,43
1936 A színpad. Színháztudományi szemle. 1936. II. évf. 1-2 szám. Szerk.: Hont Ferenc, Staud Géza
16258.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
1936 Gyűjtőképek a Berlini Olimpiáról 1-80-ig sorszámozva, 20 kép a megnyitóról, 60 kép az atlétikai versenyekről 17x12 és 12x8 cm Hitler némelyik képen
16259.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,83
34,29
1936 Gyűjtőképek a Berlini Olimpiáról 1-87-ig sorszámozva, 17x12 és 12x8 cm
16260.

Rufpreis:
15 000 HUF
39,79
42,86
1936-1941 3 db zsebnaptár
16261.

1936-1941 3 db zsebnaptár

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
16262.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
16263.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
1937 Kőrösi Csoma - Archívum. A Kőrösi Csoma-Társaság folyóirata I. kiegészítő kötet. 3. füzet. Szerk.: Németh Gyula. Bp.-Leipzig, 1937, Kőrösi Csoma-Társaság - Otto Harrassowitz, 249-326 p. Magyar és német nyelven. Papírkötés, szakadt borítóval.
16264.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
1937 Magyar Anyák Naptára az 1937. közönséges évre. Szerk.: Keller Lajos. Tizenegyedik évf. Bp., Orsz. Stefánia Szövetség. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült, foltos borítóval és gerinccel.
16265.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
1938 4 db levelezőlap Felvidék visszatért bélyegzésekkel, különböző városokból
16266.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
22
1938-1940 A M. Kir. Pénzügyminisztérium ,,Központi Igazgatás címe alá tartozó fogalmazási tisztviselők rangsorozati névjegyzéke. Az 1939. évi január 15-i, ill. 1940. évi március 1-i állapot szerint. Bp., M. Kir. Állami-ny., 16 p., 16 p. Tűzött papírkötés, néhány kisebb sérüléssel. A címlapokon Dr. Rácz Gyula névbejegyzésével, bennük kézzel írt javításokkal, kiegészítésekkel.
16267.

1938-1940 A M. Kir. Pénzügyminisztérium ,,Központi Igazgatás" címe alá tartozó fogalmazási tisztviselők rangsorozati névjegyzéke. Az 1939. évi január 15-i, ill. 1940. évi március 1-i állapot szerint. Bp., M. Kir. Állami-ny., 16 p., 16 p. Tűzött papírkötés, néhány kisebb sérüléssel. A címlapokon Dr. Rácz Gyula névbejegyzésével, bennük kézzel írt javításokkal, kiegészítésekkel.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF