12937. 454. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 000 HUF
9
0 HUF
Ironstone angol 19 darabos szett: 6 db süteményes tányér d: 20 cm, 6 db csésze alátéttel, kiöntő. Kopással, jelzett, egyik csészén pattanással.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert