12692. 454. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Kínai selyemkép, nyomat, XX. sz.vége/XXI. sz. eleje, jelzett, eredeti díszdobozában, 32×118 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras