12825. 454. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Régi aranyozott vászonkötésű, leporello-szerűen kihajtható album/berakó, üres, 18x32x5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras