13654.
454. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
4 000 HUF
1959-1961 Báró Neu Sándor (1898-1990) volt százados, Don-kanyari frontharcos katonatiszt részére küldött levelek külföldről (Kanada, Taiwan, USA, NSZK), össz. 5 db, érdekes aláírásokkal