Militaria Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3031525
15445
454
Military
cca 1970 6 db fotó amerikai katonákról, 20x30 cm-ig, vegyes állapotban
3031539
15446
454
Military
cca 1918 Az S.M.S. Árpád osztrák-magyar hadihajó hosszmetszeti képe. Nagyméretű nyomat, üvegezett keretben, 58x27 cm 3031555
15447
454
Military
cca 1916 Az S.M.S. Árpád osztrák-magyar hadihajó nagyméretű fotója, rajta sérült nemzetiszínű szalaggal, paszpartuban, 22x15 cm 2991597
15448
454
120000
Military
cca 1942-1944 Magyar katonák a Don-kanyarban, albumba ragasztott fotók, rajzok, stb., vegyes méretű fotókkal
2798911
15449
454
Military
I. világháborús katonai gyalogsági ásó, hozzá antik fa vegyes népi eszközök, káposztagyalu, szűrő kanál, fatál, stb. h: cca. 40-50 cm, kopott. 2890195
15450
454
Military
Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm
3011918
15451
454
Military
cca 1960-1980 Szakos Ferenc rendőr őrnagy okmányai: kitüntetés adományozó oklevelek és viselési igazolványok (A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata, ,,Kiváló Szolgálatért" Érdemérem, stb.), a kitüntetések viselési sorrendje, egyéb oklevelek. Összesen kb. 20-25 db. Vegyes állapotban. 2950535
15452
454
Military
1935 Károlyi Gyula tábornok nősülési engedélykérelme Hazai Samu vezérezredeshez
3027019
15453
454
Military
1917 Szolgálati jegy debreceni alakulattól + sorozó lap
2930698
15454
454
Military
4 darab ezüstözött angol katonai(?) mandzsetta gomb, jelzéssel, szép állapotban, 22x18 mm
3025689
15456
454
Military
1940 M. Kir. 101. hadtápzászlóalj 3. századának eltávozási engedélye Pomázról Budapestre, szakaszvezető részére
3025697
15457
454
2200
Military
1940 III. osztályú katonajegy, Budapest Helyi Érdekű Vasutak Rt. Pomázról Budapestre, 6-10 km-es viszonylatban, a hátoldalon "Pomáz BHÉV 940XII14" bélyegzéssel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF