15683. 454. Gelaufene Fernauktion Musik, Noten, Instrumenten
8 000 HUF
0 HUF
Didgeridoo. Ausztrália, XX. sz. második fele, díszített fa. Kopással, sérüléssel h: 147 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert