15712.
454. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
cca 1900-1910 A 101 legszebb magyar népdal. Cimbalomra átírták: Allaga Géza, Késmárky Árpád és Kun László. Bp., Bárd Ferenc kiadása, 63 p. Kiadói festett egészvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként sérült lapokkal, a címlap szakadt, hiányos.