16527.
454. Gelaufene Fernauktion
Plakat
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Rau Tibor (1934-2000): Átkozottak bálja, főszerepben: May Britt, Marlon Brando (filmplakát terv). Tempera, szén, papír. Jelezve középen jobbra. Feltekerve, hajtásnyomokkal, sérült, 70x50 cm.