Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 136
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3029519
12283
454
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg...
2864348
12284
454
180000
Mátrai Lajos György (1850-1906): Láncát letépő rabszolga. Gipsz, jelzett, kis kopásokkal. 1880-90 körül. m: 62 cm
2864346
12285
454
180000
Kligl Sándor (1945-): Doni katasztrófa. Bronz, márvány talapzaton. Jelzett, m: 73 cm
2657996
12286
454
75000
3023637
12287
454
80000
Beszédes János László (1874-1922): Juhász a nyájjal című szobrának utánöntése, Fointho jelzéssel ellátva, sérült márvány talapzaton, m: 58 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION 2947508
12288
454
85000
Laczák Géza (1951-): Posztmodern kompozíció, fém, aranyozott fém, márvány talpon, hibátlan, jelzett, m: 41 cm
2946445
12289
454
60000
cca 1970-1980 Buna Konstantin (1938-2017): Közeledés - Azonosulás - Távolodás. Reprodukálva: Buna Konstantin élete és művészete, Budapest, 2018, 53. oldal. Gipsz szobrok, fa talpon, m: 22-24 cm + A művész életrajzi könyve, Budapest, 2018, kiadói kartonált papírkötés
2975319
12290
454
9500
cca 1960-1970, Mozambik, Népe felett őrködő törzsfőnök. Faragott fa, jelzés nélkül, sérüléssel, m: 47 cm
2975316
12291
454
cca 1960-1970, Mozambik, Őslakos pár. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 24 cm
3010501
12292
454
Címeres kalamáris, fa, betét nélkül, 11x10x7 cm
2991383
12293
454
Anonymus. Bronz szobor, a városligeti Anonymus-szobor kicsinyített mása, márvány talapzaton. Kopással, 14x14x13 cm 2859610
12294
454
22000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF